שולחן פינג פונג חוץ

שולחן פינג פונג חוץ הוא השולחן המבוקש ביותר מכיוון שניתן לשחק בו בכל מקום

גם במקום מקורה וגם במקום פתוח (חצר, גג וכו). פלטת השולחן עשויה מחומרים ששומרים עליה מפגעי מזג האוויר – פיברגלס, מלנין, אלומיניום או פלסטיק הנקרא SMC. ערכו של שולחן פינג פונג חוץ נקבע לפי איכות החומר של פלטת השולחן, עובי הפלטה וחוזק הקונסטרוקציה שלו. 

הקונסטרוקציה – כלומר הברזלים התומכים: המסגרת, הרגליים, הגלגלים – ככל שהם עבים, מאסיביים וכבדים יותר כך השולחן חזק ועמיד יותר וערכו יהיה גבוה יותר. לדוגמא שולחן בעל עובי רגליים של 40X40 יעלה יהיה עמיד וחזק יותר משולחן בעל עובי רגליים של 30X30. הסתכלו על מפרט השולחן והשוו.

עובי הפלטה – עובי הפלטה בשולחן פינג פונג חוץ נע בדרך כלל בין 4-8 מ”מ מאלומיניום,  בפלטות SMC העובי יכול להגיע עד 15 מ”מ. כאשר מדובר על אותו סוג חומר, ככל שהפלטה עבה יותר כך קפיצת הכדור על השולחן תהיה טובה יותר.  לדוגמא פלטת 6 מ”מ של אלומיניום טובה יותר מפלטת 4 מ”מ של אלומניום ופלטה בעובי 15 מ”מ של SMC טובה יותר מפלטה של 12 מ”מ של SMC. 

איכות החומר ממנו עשויה פלטת השולחן – כעיקרון מלנין ופיברגלס נחשבים לחומרים הפשוטים ביותר, הבא בתור הוא SMC, כאשר האלומיניום נחשב לאיכותי ביותר. איכות החומר זהו הפרמטר החשוב והקשה ביותר לאבחון. בעוד הקונסטרוקציה ועובי הפלטה כתובות שחור על גבי לבן במפרט השולחן, מה גם שניתן להבחין בהם ולמדודם יחסית בקלות – את טיב החומר קשה להעריך. למשל לעיתים פלטת SMC של שולחן X תהיה מצוינת ופלטת SMC של שולחן Y תהיה באיכות פחותה בהרבה. כשהפלטה באיכות פחותה היא מתבלה ומאבדת במהירות את תפארתה המקורית.

לפעמים כדי להגן על השולחן מצפים אותו בכל מיני חומרים שפוגעים בחווית המשחק, ומנגד לעיתים כדי לא לפגוע בחווית המשחק לא מספיק משקיעים בהגנת השולחן.

זו משימה קשה ליבואנים למצוא את היצרנים הטובים שמספקים את השולחנות האיכותיים.

אנחנו בCHIQUITA  למדנו זאת בדרך הקשה – לאחר שעבדנו עם יצרנים רבים הצלחנו לאתר את היצרנים הטובים ביותר שמספקים את שולחן פינג פונג חוץ באיכות החומר הגבוהה ביותר.

שווי של שולחן פינג פונג חוץ הינו בין 2000 ל6000 שח בערך כולל הובלה והתקנה. הוא יקר יותר משולחן פנים מכיוון שהחומרים השומרים עליו מהשמש והגשם יקרים יותר. נשמח לשמוע לאיזו מטרה אתם קונים את השולחן ונוכל לייעץ לכם איזה שולחן פינג פונג חוץ לרכוש. אצלנו בCHIQUITA תקבלו את התמורה הטובה ביותר לכספכם.